Вже завтра стартує фестиваль спорту та відпочинку «Сhildren’s Festival Of Football in Port»

0
1525

Наразі організатори змагань проводять останні приготування напередодні їх старту

Вже завтра, 15-ого червня, на березі Чорного моря у місті Залізний Порт стартує фестиваль спорту та відпочинку «Сhildren’s Festival Of Football in Port», організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та професійним футзальним клубом «Спортлідер+». В його програмі заплановані два дитячі турніри та турнір серед аматорських команд.

DfND8r-Savk

Допоки учасники фестивалю готуються до офіційного старту, насоджуючись при цьому відпочинком на березі Чорного моря, організатори ретельно проводять останні приготування напередодні майбутніх змагань. Зокрема, було проведено низку заходів, які дали нове дихання спорткомплексу «Маяк», де вже завтра кипітумуть змагальні баталії: підготована розмітка паркету, пофарбовані ворота, що значно додало колориту арені, яка на найближчі два тижні стане об’єктом ретельної уваги з боку спортивної громадськості.

V0Icf7lm1M0

«Гарна погода та тепле море сприяють хорошому настрою, а судячи з кількісного складу учасників очікую цікавої та безкомпромісної боротьби, оскільки є досить багато боєздатних колективів в особі львівського «ІнтерФутзалу», нашої команди, команд Житомира, Сєверодонецька та інших колективів. Хочеться вірити, що спортивний гарт, чесність, бажання перемогти будуть визначальними у процесі проведення фестивалю, а ми, як організатори, зробимо усе можливе, аби діти отримали масу гарних емоцій та подарунків» – поділився своїми очікуваннями від фестивалю керівник Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, Артем Глас.

BWDbQenkogw

Відкриватиме програму фестивалю турнір серед юнаків 2003-2004 років народження, першіматчі якого будуть зіграні вже завтра, а усю інформацію про їх перепитії Ви зможете дізнатися на нашому сайті.

KyyrtWoVkI0

Олександр Таран, прес-служба ФК «Спортлідер+»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ