Є друга перемога: «Сокіл» (U-15) забив шість м’ячів «Іллічівцю»

0
705

Черговим суперником «Сокола» (U-15) на чемпіонаті України серед юнаків був чорноморський «Іллічівець». Напередодні господарі майданчика, забивши аж п’ять м’ячів одеському «Кристалу», в підсумку програли в серії пенальті, в той час, як хмельничани здобули мінімальну перемогу завдяки єдиному автоголу львівської КІВС «Енергії».

Стартові хвилини гри вийшли напрочуд результативними. Вже перша атака «Іллічівця» завершилася голом у ворота «Сокола», на що наша команда відповіла двома атаками, які завершили Артур Хібовський та Олександр Топишко. Тим не менше, Віталій Розпаченюк був незадоволений таким початком, взяв хвилинний тайм-аут, після якого «Сокіл» забив втретє – ударом з-меж штрафного майданчика відзначився Артем Лисенко.

Команди продовжували грати з численними помилками в захисті, і в такій грі «Сокіл» збільшив свою перевагу, коли на 5-й хвилині Хібовський дальнім ударом оформив дубль. Також дальній удар дозволив відзначитися і Ростиславу Ростківському на 12-й хвилині. Цей гол і підбив підсумок першого тайму – 5:1 на користь «Сокола».

В другому таймі господарі наполегливо намагалися скоротити рахунок, і це на 26-й хвилині вдалося Топіхіну. «Сокіл» з відповіддю не забарився, і за три хвилини дубль оформив Лисенко. Остаточний же рахунок «Іллічівець» встановив за дві секунди до сирени. 6:3 – «Сокіл» з шістьма очками в групі лідерів, серед команд, які також здобули по дві перемоги.

В четвер, 26 листопада, у нашої команди за календарем одразу дві гри – проти харківського «Фенікса» о 9.10 та о 15.00 проти команди «Гопри» (Гола Пристань).

25 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 6:3 (5:1)

«Сокіл»: Владислав Житніковський (Ілля Сікорський, 19-21) – Максим Бернада, Олексій Майдан, Артем Лисенко, Артур Хібовський, Данило Жук, Олександр Топишко, Кирило Стасюк, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Мельник, Артем Сас
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Артур Хібовський, 2,5, Олександр Топишко, 2, Артем Лисенко, 3,29, Ростислав Ростківський, 12 – Дмитро Томіхін, 1,26, Олександр Цукур, 32