Є ще один реванш. «Сокіл» (U-15) в серії пенальті переміг «ДЮСШ-Respect»

0
467

Наближається до завершення чемпіонат України серед юнаків U-15, і свій передостанній матч в цьому турнірі підопічні Віталія Розпаченюка проводили проти «ДЮСШ-Respect» з Волинської області. Ця команда дуже потужно провела перше коло чемпіонату, одного часу була навіть на чолі турнірної таблиці, але в харківському турі зазнала трьох поразок поспіль, що і позбавило волинян надій на один з комплектів медалей. Наша ж команда, нагадаємо, в Харкові поповнила свій доробок чотирма очками, здобувши одну перемогу при двох поразках, одна з яких була по пенальті.

Наш суперник дещо здивував, коли вже з перших хвилин його воротар Орест Савонік періодично підключався до атак своєї команди. Це не створювало великої загрози воротам «Сокола», проте дозволяло волинянам більше контролювати м’яч. За такої гри нашим юнакам доводилося розраховувати на контратаки, на 11-й хвилині Артем Лисенко міг відкривати рахунок, проте перекинув м’яч і через воротаря, і через ворота. Ще один момент Артем змарнував за три хвилини, коли не зміг переграти Савоніка при виході сам на сам. «ДЮСШ-Respect» була близькою до голу за кілька секунд, але Владислав Житніковський зміг врятувати свої ворота після потужного удару Артема Клімчука. Перший тайм без голів – 0:0.

З нулів справа зрушила за дві хвилини по перерві. Хмельничани помилилися біля своїх воріт, що і дозволило Клімчуку без перешкод вразити ворота «Сокола». За рахунку 0:1 вже Житніковський почав підключатися до атак, проте більшість його ривків виходили холостими, і Віталію Розпаченюку в середині тайму довелося брати тайм-аут. І це спрацювало на всі 100! Ледь поновилася гра, як після передачі Житніковського Артем Лисенко зрівняв рахунок. Крига скресла, на 28-й хвилині «соколята» скористалися провалом суперника в захисті, і Артем Лисенко оформив дубль.

Одразу ж гра суперника з п’ятим. Довго катали м’яч волиняни, і за 31-й хвилині Клімчук ударом з середньої відстані поновив рівновагу. До сирени вона не змінилася, нічия 2:2, і командам довелося бити пенальті. Всі п’ять ударів «соколята» виконали бездоганно, в той час як суперники одного разу схибили. Тож перемога, і це ще один реванш за поразку в першому колі.

В заключний, четвертий ігровий день четвертого туру, який також буде останнім і у всьому чемпіонаті, хмельницький «Сокіл» об 11.30 зіграє з командою ДЮСШ № 4 (Рівне).

25 лютого. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – 2:2 (0:0) (пенальті 5:4)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Артем Лисенко, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада – Максим Мельник, Олексій Майдан, Артем Сас, Артем Лисенко, Назарій Токар, Кирило Стасюк, Данило Жук – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Артем Лисенко, 23,28 – Артем Клімчук, 18,31

Пенальті у «Сокола» забили: Ростислав Ростківський, Олексій Майдан, Данило Бевз, Максим Бернада, Артем Лисенко