Запам’ятовується останнє. «Сокіл» (U-15) в заключній грі чемпіонату обіграв ДЮСШ № 4

0
541

Трохи більше трьох місяців, починаючи з 24 листопада, 12 команд вікової категорії U-15 змагалися в рамках чемпіонату України, і за цей період в чотирьох містах мали провести по 22 гри. Заключна з них у «Сокола» за календарем була проти рівненської ДЮСШ № 4.

До першої гри четвертого ігрового дня четвертого туру наші суперники ще плекали надії на бронзові медалі, але після того, як в п’ятницю вранці «Чорне море» обіграло КДЮСШ «Барса», ці надії остаточно зникли. В теорії, в разі перемоги над «Соколом», рівняни зрівнялися б за набраними очками з ДЮСШ № 25 та тим же «Чорним морем», але обом цим командам ДЮСШ № 4 поступається за особистими іграми.

Щодо «соколят», то вони нижче дев’ятого місця опуститися ніяк не могли, а от перемога (чи то в основний час, чи то по пенальті) дозволила б підопічним Віталія Розпаченюка фінішувати восьмими.

Вже на початку гри «Соколу» довелося стримувати рівнян, більшість з яких антропометрично виглядали міцнішими за наших юнаків. Тим не менше, на 3-й хвилині хмельничани ледь не відкрили рахунок: Максим Мельник в межах штрафного майданчика підставив ногу під дальній удар Артема Лисенка, і суперника врятували від голу лише вдалі дії воротаря Макара Левченка. Згодом Ростислав Ростківський з дуги перекинув м’яч через воротаря і через ворота, а Лисенко справа з гострого кута влучив у штангу. На 9-й хвилині Артем дещо поправив приціл і низовим ударом з семи метрів відкрив рахунок.

Все ж таки рівняни продовжували більше володіти м’ячем, і в одній з атак Вадим Білоус дальнім ударом в дев’ятку зрівняв рахунок, який до перерви залишився незмінним.

І в другому таймі «Соколу» доводилося будувати гру на контратаках. По перерві у ДЮСШ № 4 в «рамку» вийшов Владислав Швець, і «сухим» він протримався до 21-ї хвилини, коли його ударом з-меж штрафного пробив Олексій Майдан. Більше того, за дві хвилини вже Назарій Токар ударом майже з лінії воріт збільшив перевагу «соколят» до двох м’ячів.

Суперник після подвійного удару заграв набагато агресивніше, і більшість часу гра йшла на нашій половині. За три хвилини до сирени рівняни вирішили грати з п’ятим, на 30-й хвилині Лисенко підчатував помилку суперника, але не влучив у порожні ворота. За 1.06 до сипени Віталій Розпаченюк взяв тайм-аут, щоб і корективи внести, і щоб хлопці могли перепочити. Останній відрізок часу «соколята» відіграли надійно, і за три секунди до завершення гри навіть могли забити і вчетверте, але Лисенко влучив м’ячем у Швеця. 3:1 – це перемога, реванш за поразку від рівнян в першому колі, підсумкове восьме місце, і з чудовим настроєм команда може повертатися до Хмельницького.

До цього додамо, що найкращим гравцем «Сокола» за підсумком всього чемпіонату організаторами турніру був визнаний Данило Бевз, а Ростислав Ростківський отримав приз глядацьких симпатій. Окрім того, найкращим бомбардиром «Сокола» став Артем Лисенко, на рахунку якого 14 забитих м’ячів.

26 лютого. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – ДЮСШ № 4 (Рівне) – 3:1 (1:1)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада, Максим Мельник – Олексій Майдан, Артем Сас, Артем Лисенко, Назарій Токар, Кирило Стасюк, Данило Жук – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Артем Лисенко, 9, Олексій Майдан, 21, Назарій Токар, 23 – Вадим Білоус, 12