Запрошуємо до участі у чемпіонаті Хмельницького з вуличного футболу «Festival of Football 3X3»!

0
1774

Офіційний старт заплановано на 28 червня 2017 року

28-го квітня свій старт другий за ліком розіграш чемпіонату Хмельницького з вуличного футболу «Festival of Football 3X. Даний захід організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

Поки тривають підготування до майбутніх змагань, доречно буде згадати про історію першого розіграшу турніру, який відбувався 24 серпня на безперечно особливе свято для усіх українців – День Незалежності. Окрім спортивної частини приємно вразила і соціальна складова дебютного за ліком турніру: на ігровому майданчику між собою могли зустрітитися як і вже визнані професіонали, так і аматори, а організатори подарували усім хмельничанам та гостям міста унікальну можливість провести день у дусі спорту, колі сім’ї та близьких, прийняти участь у низці цікавих сімейно-патріотичних конкурсів, розіграшів безлічі призів та подарункових сертифікатів від партнерів Фестивалю та відпочити у затишному лаунж-кафе. Головним девізом «Festival of Football 3Х3» стало гасло «Спорт без алкоголю» та пропаганда здорового способу життя, що є доволі актуально у наш час. Змагальна програма першого за ліком «Festival of Football 3Х3» вміщувала у себе два окремі турніри: Лігу GRAND, у якій заявкова кампанія велася без обмежень, і за призові місця мали нагоду позмагатися усі бажаючі, та Лігу CHILDREN, у якій за головний приз змагалися юнаки від 14 до 17 років. По завершенні змагань переможців, призерів та учасників очікувала яскрава церемонія нагородження, на якій окрім кубків, медалей та індивідуальних призів, на них очікувала спортивна амуніція та грошові винагороди з передбаченого організаторами призового фонду турніру.

Евеліна

Старт другого за ліком розіграшу чемпіонату Хмельницького з вуличного футболу «Festival of Football 3X.  заплановано на 28-е червня, а пройде він у три етапи, які відбудуться 28-го червня, 30-го липня та 24-го серпня 2017 року. Заявки на участь у першому етапі турнірі прийматимуться до 20-го червня включно. Формат, умови участі та реєстрація команд – на сайті http://3×3.sokil.km.ua/.

3x3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ