Збірна України з футзалу: плани підготовки до чемпіонату Світу

0
1529
“Синьо-жовті” зберуться у Києві одразу після 2-го туру Екстра-ліги

Як відомо, з 10 вересня по 2 жовтня у Колумбії відбудеться чемпіонат світу з футзалу. Нагадаємо, що одним з учасників “мундіалю” буде і національна збірна України, яка у груповій стадії зіграє з командами Бразилії, Австралії та Мозамбіку.

А поки стали відомі орієнтовні плани команди Олександра Косенка перед стартом чемпіонату світу. Згідно плану підготовки, всі гравці, які отримають виклик до збірної, мають зібратись у Києві 28 серпня. А вже на 30 серпня запланований поєдинок зі збірною Італії, який, власне кажучи, відбудеться в Італії. На прохання італійської команди, він пройде при закритих дверях.

31 серпня українці вилітають до Колумбії, де почнуть готуватись до чемпіонату світу. На 3 вересня запланований товариський поєдинок проти господарів чемпіонату – збірною Колумбії. А 5 вересня “синьо-жовті” мають зіграти ще один спаринг – з командою Коста-Ріки. Зазначимо, що з Колумбією та Коста-Рікою збірна України має зіграти у Букамаранзі, де будуть проходити поєдинки групи D.

Відзначимо також, що до 5 серпня у ФІФА повинен бути представлений попередній “список 25-ти футболістів” (у тому числі і трьох воротарів), з якого буде сформований остаточний список з 14-ти гравців. Остаточна заявка збірної України на чемпіонат світу повинна бути оприлюднена не пізніше 29 серпня.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, прес-служба Асоціації футзалу України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ