«Сокіл» в Галле продемонстрував характер і здобув вольову перемогу над чемпіоном Бельгії

0
1907

Грою проти багаторазового чемпіона Бельгії хмельницький «Сокіл» розпочав серію товариських передсезонних матчів, яких загалом буде близько десятка.

Дуже сміливо з перших хвилин почали діяти гравці «Сокола», багато пресингували, але відкрити рахунок вдалося після перехвату в середині майданчика. Подлюк організував відрив «3 в одного», Кручеку не вдалося вразити ворота, але Хамдамов підібрав м’яча і метрів з трьох увігнав його в сітку.

Бельгійці одразу ж почали діяти активніше, і на 4-й хвилині ворота «Сокола» підстрахувала стійка після дальнього удару Дюжакьє. В цей час у подолян на майданчику була друга четвірка, якій довелося чимало попрацювати у захисті. Роман Ковальчик за рахунок частих змін четвірок тримав високий темп в грі, і гравці «Сокола» встигали закривати всі напрямки загрозам воротам Шевченка.

На 8-й хвилині у пасиві «Галле-Гоойка» був перший фол, це був штрафний метрів з 12-ти, і після сильного удару Греся Редіво з превеликими труднощами відбив м’яч. За хвилину Патіас на правій бровці втік у відрив, але пробив повз дальню стійку. Згодом, коли гравці «Сокола» почали трошки просідати, Роман Ковальчик попросив тайм-аут.

Після нього гра змістилася ближче до воріт господарів, які на 12-й хвилині мали вже 3 фоли. Подлюк пробив здалеку – поруч з воротами. За хвилину той же Подлюк бив з дуги, але блискуче зіграв Редіво, врятувавши свою команду від голу. Захопившись атаками, хмельничани втратили м’яча в центрі майданчика, Крема зробив діагональну передачу на Патіаса, який зліва спрямував м’яча в дальній кут – 1:1.

На 15-й хвилині той же Крема біля штрафної відібрав м’яча у Хамдамова, і лише майстерність Шевченка врятувала «Сокіл» від неприємностей. Пройшла хвилина, і вже Редіво здійснив сейв після виходу Кручека сам на сам трохи зліва від центру. Згодом Пєрвєєв вивів Черниша на удар зліва, і Редіво блискуче витягнув м’яча з дев’ятки. Під завісу тайму більше атакували господарі, але цифри на табло не змінилися.

Але це сталося, коли не минула і хвилина другого тайму. І знову синхронно спрацювали Крема та Патіас – перший наблизився до воріт, але бити не став і скотив Патіасу, який низовим ударом з семи метрів прошив Шевченка. Треба було відігруватися, і вирівняти становище міг Гресь пострілом зі штрафного – Дзарамелло, який у господарів вийшов на другий тайм, дістав мяч у куті воріт.

В подальшому гра йшла більш між штрафними, і хоча небезпека була поруч, в Шевченка та Дзарамелло роботи було небагато. На 29-й хвилині голкіпер господарів двічі торкнувся м’яча, вільний з дуги – комбінацію завершував Подлюк, який, нажаль, пробив поруч з дев’яткою. «Сокіл» намагався тримати в грі швидкість, господарі не завжди встигали за нашими гравцями, і на 31-й хвилині у «Галле-Гоойка» були 4 фоли. Але варто було «Соколу» вдруге порушити правила, як після розіграшу штрафного Діого фантастичним ударом спрямував мяча під поперечину.

За хвилину в бельгійців було вже 5 фолів. Це був шанс заграти більш активно, і на 33-й хвилині ніхто з господарів не завадив Подлюку скоротити рахунок до мінімуму. За хвилину Абзалов зліва вийшов сам на сам, але бити не став і прагнув зробити передачу на дальню – Дзарамелло цей намір прочитав і ногою відбив м’яча. Але коли вже Подлюк пробив здалеку і стався невеличкий рикошет, голкіпер «Галле-Гоойку» був безсилим. Подальша швидкісна гра змусила бельгійців сфолити вшосте, і Подлюк з 10-ти метрів переграв Дзарамелло.

На 37-й хвилині «Галле-Гоойк» почав грати з п’ятим польовим гравцем. «Соколу» довелося відпрацьовувати в захисті, але, коли господарі втратили м’яча, Сорока дальнім ударом вразив порожні ворота. Господарі продовжували грати з п’ятим, але Сорока мав ще шанс вразити порожню рамку, втім влучив у стійку.

За 3 секунди до сирени Роман Ковальчик взяв тайм-аут, а згодом пролунала сирена. 5:3 – перемога «Сокола» над дуже потужним суперником, в якого шанс на реванш буде в другій грі. У вівторок вона розпочнеться о 22.15 за київським часом.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ